Dr. Dt. Dilek (Argun) Durak

Diş Hekimi / Periodontolog / Dişeti Hastalıkları Uzmanı

1995 yılında Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ni bitirdikten sonra aynı yıl Periodontoloji anabilim dalında doktora çalışmasına başlamıştır. Dişeti hastalıklarının tedavisi olarak bilinen periodontoloji, dişi tutan tüm destek dokuların (dişeti, çene kemiği, dişi kemiğe bağlayan dokular ve komşu diş yüzeyi) hastalıklarının tedavisinin yapıldığı bilim dalıdır. Yurtiçi ve uluslararası bir çok dergilerde yayınları bulunmaktadır. 2014 yılının ikinci yarısından itibaren kurucusu olduğu İnfinity Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde dişeti hastalıkları ve cerrahisi ile ilgili tedavilerle birlikte  özellikle estetik ve implant diş hekimliğine yönelik tüm dişeti operasyonlarını interdisipliner bir şekilde diğer dişhekimleri ile birlikte yürütmektedir. Hekimimiz Dilek (Argun) Durak ileri seviyede İngilizce bilmektedir.

Dt. Ayça Tozlu

Diş Hekimi

1976 yılında Giresun’da doğan Ayça Tozlu, lise eğitimini Adnan Menderes Anadolu Lisesi’nde tamamlamıştır. Ondokuz Mayıs Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 1999 yılında mezun olmuştur. Mezuniyetinden sonra Bahçeşehir’de özel bir poliklinikte çalıştıktan sonra 2015 yılından itibaren İnfinity Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde mesleğine devam etmektedir. Hekimimiz Ayça Tozlu estetik diş hekimliği ile ilgilenmekte olup başarılı çalışmalara imza atmıştır. İngilizce bilmektedir.

Dt. Recep Yeşilyurt

Diş Hekimi

1986 yılında Aksaray’da doğdu. İlk ve Ortaöğretimini İstanbul’da tamamladı. Liseyi Vatan Anadolu Lisesi’nde okudu. 2006-2011 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Diş hekimliği Fakültesi’nden mezun oldu. Askerlik görevini 2014 yılında Tekirdağ’ da yaptı. 4 yıl özel sektörde aktif çalıştıktan sonra 2014 yılı itibariyle İnfinity Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde görevine devam etmektedir.

Dr. Dt. Pervin Bilginer Akdoğan

Diş Hekimi / Ortodontist / Ortodonti Uzmanı

1968 yılı Şumnu doğumlu olan Pervin Bilginer, ilköğrenimini Kültür Kolejinde ortaöğrenimi ve liseyi Galatasaray Lisesinde tamamlamıştır. 1987-1992 yılları arasında Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde lisans eğitimini tamamlamıştır. 1993-1998 yılları arasında Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti Anabilim Dalında uzmanlık ve doktora eğitimini tamamlamıştır. 1998 yılından bu yana özel sektörde çalışmakta olan Pervin Bilginer , 9 yaşında bir çocuk annesidir. İleri derecede İngilizce , Fransızca ve başlangıç seviyesinde Almanca dillerine hakimdir. Müzik dinlemek kendisinin hobileri arasındadır.

Dr. Dt. Cemre Geze

Diş Hekimi / Ortodontist / Ortodonti Uzmanı

1983 yılında Ankara’ da doğan Cemre Geze lise eğitimini Ankara Gazi Anadolu Lisesinde tamamladıktan sonra 2001 yılında Ondokuzmayıs Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde eğitimine devam etmiştir. Çukurova Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi ortodonti anabilim dalında doktora unvanı aldıktan sonra 2014 yılı itibariyle ortodonti uzmanı olarak hastalarına hizmet vermektedir. Doktora eğitimi sırasında Amerika’da Tufts Üniversitesinde (Boston) ortodontide ileri estetik yaklaşımlar konusunda eğitim almıştır. Amerika Ortodontistler Derneği (AAO), Avrupa Ortodonti Derneği (EOS), Dünya Ortodontistler Derneği (WFO), Türk Ortodonti Derneği (TOD) aktif üyesidir. Erişkin ortodontisi, lingual braket sistemleri, şeffaf plaklar ile tedavi, ortognatik cerrahi, periodontal problemlerde ortodontik yaklaşımlar, gülümseme tasarımı gibi özel konular ayrıca ilgi alanıdır. Meslek hayatı dışında gitar çalmak, kite-board, snow-board, tenis, yelken ve dans hobileri arasındadır.

Şirket Bilgileri

  • Mesul Müdür: Dilek (Argun) DURAK
  • Vergi Dairesi: İkitelli V.D.
  • Vergi no: 2710792506
  • Ticaret Sicil No: 931365