Dt. Ayça Tozlu

Diş Hekimi

1976 yılında Giresun’da doğan Ayça Tozlu, lise eğitimini Adnan Menderes Anadolu Lisesi’nde tamamlamıştır. Ondokuz Mayıs Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 1999 yılında mezun olmuştur. Mezuniyetinden sonra Bahçeşehir’de özel bir poliklinikte çalıştıktan sonra 2015 yılından itibaren İnfinity Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde mesleğine devam etmektedir. Hekimimiz Ayça Tozlu estetik diş hekimliği ile ilgilenmekte olup başarılı çalışmalara imza atmıştır. İngilizce bilmektedir.

Dt. Recep Yeşilyurt

Diş Hekimi

1986 yılında Aksaray’da doğdu. İlk ve Ortaöğretimini İstanbul’da tamamladı. Liseyi Vatan Anadolu Lisesi’nde okudu. 2006-2011 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Diş hekimliği Fakültesi’nden mezun oldu. Askerlik görevini 2014 yılında Tekirdağ’ da yaptı. 4 yıl özel sektörde aktif çalıştıktan sonra 2014 yılı itibariyle İnfinity Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde görevine devam etmektedir.

Dr. Dt. Pervin Bilginer Akdoğan

Diş Hekimi / Ortodontist / Ortodonti Uzmanı

1968 yılı Şumnu doğumlu olan Pervin Bilginer, ilköğrenimini Kültür Kolejinde ortaöğrenimi ve liseyi Galatasaray Lisesinde tamamlamıştır. 1987-1992 yılları arasında Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde lisans eğitimini tamamlamıştır. 1993-1998 yılları arasında Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti Anabilim Dalında uzmanlık ve doktora eğitimini tamamlamıştır. 1998 yılından bu yana özel sektörde çalışmakta olan Pervin Bilginer , 9 yaşında bir çocuk annesidir. İleri derecede İngilizce , Fransızca ve başlangıç seviyesinde Almanca dillerine hakimdir. Müzik dinlemek kendisinin hobileri arasındadır.

Dr. Dt. Özlem Topatan Saraçoğlu

Diş Hekimi / Endodonti

İstanbul doğumludur. Ortaokul ve lise eğitimini İstanbul Erkek Lisesi’nde tamamlamıştır. 2000 yılında İstanbul Üniversitesi (Çapa) Diş Hekimliği Fakültesi’ nden mezun olmuştur.  İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Endodonti Anabilim Dalı’nda uzmanlık ve doktora eğitimini tamamlamıştır. 2001-2012 yılları arasında aynı anabilim dalında araştırma görevlisi olarak görev almıştır. Yurt içi ve yurt dışı olmak üzere yayımlanmış araştırmaları bulunmaktadır.  İleri derecede almanca ve ingilizce bilmektedir. İki çocuk annesidir.